şömineli Yatak Odası

şömineli Yatak Odası. Çift kişilik yatak komodin klima elbise dolabı makyaj masası banyo ve Fransız balkon bulunmaktadır. 75 m2 büyüklüğünde olan suit daire uzun süreli konaklamalarda geniş alanlar sağlıyor.
şömineli Yatak Odası. Ahşap zeminler ve yüksek tavanlara ek olarak şöminenin olduğu duvarda da doğal taş kaplamalarından yardım alarak hem lüks hem de göz alıcı bir yatak odası. Gerçek bir odun şöminesinin düzeni bacanın konumu ile sınırlıdır ancak bu kural elektrikli ve eko şömineler için geçerli değildir herhangi bir yere yerleştirilebilirler.

Kingfisher aynı zamanda otelimizin balayı suiti. Sevdikleriniz ile zaman geçirdiğiniz misafirlerinizi ağırladığınız salonlarınızı çok daha şık ve farklı bir hale getirmenin en kolay yoludur. Şöminenin yanındaki mekanın mükemmel kullanımı.

Suit Aile Yatak Odası 1Katta Detayları.

Şömine yemek yapmak için bir sobaya dönüştürülebilir aynı zamanda evde rahat bir oturma odası ya da yatak odası sağlar. Şömineli Salon Dekorasyonları sunduğumuz bu yazımızda yatak odası ve salon örnekleri sunuyoruz. 70 m2 büyüklüğünde olan suit daire uzun süreli konaklamalarda misafirlerimize rahat ve kullanışlı geniş alanlar sunuyor. Yumuşaklığı ve hassasiyeti nedeniyle popüler stil şömineli bir yatak odası için mükemmeldir. Pencerenin dışındaki bir görünümle uyumlu parlak duvar. Tümü Aydınlatma Bahçe Dekorasyonu Balkon Dekorasyonu Banyo Dekorasyonu Bebek Odası Çocuk Odası Mutfak Dekorasyonu Oturma Odası Salon Dekorasyonu Yatak Odası Yemek Odası Dekorasyonu. Kingfisher Suite şömineli bir salon 2 yatak odası çalışma bölümü banyo ve bir balkondan oluşuyor. İç Mimarların Tavsiyeleri. 23Ara2020 - Pinterestte Pikəxanım adlı kullanıcının şömineli misafir odası panosunu inceleyin. Birbirinden farklı dekorasyon fikirleri arasında şu günlerde en popüler olanlarının başında da şömineli oturma odası dekorasyon fikirleri gelmektedir. Şöminenin yanındaki mekanın mükemmel kullanımı.