Angelic Yatak Odası

Angelic Yatak Odası. Diğer ürün gruplarımızı yakından incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Angel Yatak Odası içerisinde bir adet gardırop bir adet başlıklı bazalı karyola bir adet şifonyer bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır.
Angelic Yatak Odası. Kelebek Mobilya Antalya Angelic Yatak Odası Takımı 30 İndirim - Sadece 9600 TL. Angel Düğün Paketi Set içinde.

Angelic Dark Yatak Odası Takımı Country stilin modern dokunuşlarla süslenmesiyle birlikte elegant bir havaya bürünerek yatak odanıza zarafet ve konfor getiriyor. Sınıf kumaş döşeme ile üretilmiştirKaryolaSuntalam malzeme üzerine 1. Ücreti karşılığında Çift Taraflı Yatak eklenebilir.

Ücreti karşılığında Çift Taraflı Yatak eklenebilir.

Angel Yatak Odası LEN9-042 modelleri kaliteli ve üstün hizmet anlayışıyla Nett Mobilyada. Diğer ürün gruplarımızı yakından incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Angel Yatak Odası Takımının renk konfigürasyonun da fildişi renkte paneller ve opak beyaz profiller kullanılmıştır. Angelic Yatak 50ye varan indirime ek her 14900 TLlik alışverişinize 1200 TL indirim. Yatak Odası Takımları fırsatlarını kaçırmayın. Ankara Siteler Kelebek Mobilya dan Angelic Dark Yatak Odası Takımı aldık 4 ay önce kurulumu 26 Şubat ta yapıldı ancak gelen ürün teşhir ürünü gibi yatak başlığında soyulmalar lata kırık şifonyer ve gardırop kapağı hasarlı müşteri hizmetleri ile defalarca iletişime geçtiğimiz halde dönüş yapılmıyor. Eskitme meşe yüzeyi ile ahşabın özünü hissettiren ve beyazın saflığına eşlik eden sıcak samimi Angelic. Gardrop Şifonyer Kary 32310. Yatak Modelleri İçin Tıklayınız. Angel Yatak Odası TEKNİK ÖZELLİKLERÖzellikAçıklamaTakım İçeriği1 Adet Gardırop 1 Adet Karyola ve Başlığı 2 Adet Komodin 1 Adet Şifonyer ve Aynasından OluşmaktadırBaşlık1. Özel kapitoneli karyola ve camlı kapak tasarımı dolabı ile size özel yatak odası.