Anemon Yatak Odası

Anemon Yatak Odası. Evinizin havasını değiştirecek modern kaliteli ve ekonomik yatak odaları. Yatak Odası Takımı Görsel Zenginliğin Yanında İşlevselliği Ve Fonksiyonuda Beraberinde Sunan Bir Takımdır.
Anemon Yatak Odası. Evinizin havasını değiştirecek modern kaliteli ve ekonomik yatak odaları. ANEMON YATAK ODASI TAKIMI.

Yüksek kaliteli poster kağıdı kullanılmaktadır Yüksek. ANEMON YATAK ODASI TAKIMI. Anemon Yatak Odası Takımı Ürün Açıklaması Anemon Yatak Odası Takımı.

Yatak odası takımımız evinize demonte halde gelir ve evinizde monte edilir.

Yatak Odası Takımı Görsel Zenginliğin Yanında İşlevselliği Ve Fonksiyonuda Beraberinde Sunan Bir Takımdır. Ayna detaylı kumaş başucu. Anemon Yatak Odası Takımı Ürün Açıklaması Anemon Yatak Odası Takımı. Modern dekoratif yatak odası aydınlatma ürünleri kategorisi. ANEMON YATAK ODASI TAKIMI. Sürgülü Dolap Karyola Ve Başucu Aynalı Şifonyer 2 Adet komodinden oluşmaktadır. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al. Anemon Art Yatak Odası - Krem TEKNİK ÖZELLİKLERÖzellikAçıklamaTakım İçeriği1 Adet Gardırop 1 Adet Karyola ve Başlığı 2 Adet Komodin 1 Adet Şifonyer ve Aynasından OluşmaktadırBaşlıkKadife kumaş ile üretilmiştirKaryolaKadife kumaş ile üretilmiştirYatak Ölçüsü160 x 200 cmdirBaza FonksiyonuKaryola bazalı değildir. Anemon Yemek Odası Takımı. Yatak Odası Takımı Görsel Zenginliğin Yanında İşlevselliği Ve Fonksiyonuda Beraberinde Sunan Bir Takımdır. Modülleri tekil olarak satın alabilirsiniz.